Categories: Друштво

Удружење жена “Дар” реализовало акцију уређења игралишта у Бошњану

Удружење жена “Дар” из Бошњана организовало је протеклих дана акцију обнављања и уређења дечијег игралишта у Бошњану како би, по речима председнице удружења Јелене Марковић, бар на неки начин деци из овог села улепшали ово лето.

Реализацију акције спровеле су чланице Удружења жена “Дар”, а Марковићева наглашава да је акцију подржала и ОШ “Драги Макић”, упутивши руководству школе захвалност на помоћи и сарадњи.

“Договориле смо се да улепшамо и да обновимо дечије игралиште како би нашим малишанима бар мало улепшали ове летње месеце, да могу да се играју и друже у лепшем амбијенту него што је то било до сад. Што се тиче радова, замењена је дотрајала грађа новом, играчке су офарбане тако да је игралиште добило лепши изглед и деца сад имају лепше окружење где могу да проводе своје слободно време”, истакла је Јелена Марковић.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар, главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Друштво

Милица Ђурђевић Стаменковски: Заједно у служби породичне Србије

“Савети за породицу и демографију треба да буду услужни сектор у служби грађана у јединицама…

Опширније
Categories Друштво

Испуњено обећање председника Вучића – улице Кнеза Милете Радојковића и Вука Караџића у Расаднику добијају асфалт

Министарка привреде у техничком мандату Адријана Месаровић потписала је Уговор са председницом општине Варварин др…

Опширније
Categories Друштво

Санација улица Николе Тесле и Александра Ранковића у Селу Варварин

Пројекат “Чиста Србија” у општини Варварин улази у завршну фазу, а радови на обнови и…

Опширније