Categories: Друштво

Трстеничани најављују разноврсну понуду на 39. Међународном сајму туризма

Међу бројним излагачима на 39. по реду Међународном Сајму туризма у Београду биће и Туристичка организација Трстеник са својом богатом и разноврсном понудом туристичког потенцијала.

Првог дана, према речима директора Туристичке организације Трстеник Владимира Јевтића, на штанду трстеничана биће презентован сеоски туризам, односно домаћинства породица Ракезић и Глиџић. Другог дана биће представљени Активан одмор и озонске стазе, фестивал екстремних спортова, док ће трећег дана Сајма бити представљене манифестације “Трстеник на Морави” као и “Печенијада у Стопањи”. Последњег дана Сајма представиће се трстеничке винарије и ресторани са својом богатом гастро понудом.

Поред издавачког дела промовисаће се и фестивали, манифестације и други догађаји, као и најзначајнији потенцијали и планови активности, изјавио нам је тим поводом директор трстеничке Туристичке организације Владимир Јевтић.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар и публициста, сарадник портала за подручје општине Трстеник од 2016. године.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Друштво

Милица Ђурђевић Стаменковски: Заједно у служби породичне Србије

“Савети за породицу и демографију треба да буду услужни сектор у служби грађана у јединицама…

Опширније
Categories Друштво

Испуњено обећање председника Вучића – улице Кнеза Милете Радојковића и Вука Караџића у Расаднику добијају асфалт

Министарка привреде у техничком мандату Адријана Месаровић потписала је Уговор са председницом општине Варварин др…

Опширније
Categories Друштво

Санација улица Николе Тесле и Александра Ранковића у Селу Варварин

Пројекат “Чиста Србија” у општини Варварин улази у завршну фазу, а радови на обнови и…

Опширније