Млади трстенички каратисти у Сутомору освојили осам медаља

Лепа спортска вест за љубитеље каратеа у трстеничкој општини, 10-оро младих каратиста “Прве петолетке”, предвођени европском шампионком и тренером овог клуба и државне репрезентације Надом Сарић, освојило је укупно осам медаља у жестокој конкуренциј на Летњем карате КУП-у “Сутоморе 2024”.

На овом такмичењу учествовало је око 200 каратиста из 20 клубова и тако су, на најбољи начин, репрезентовали свој клуб, град и целу општину Трстеник.

“Поред свакодневних тренинга, јутарњих и вечерњих, наша деца су учествовала и на многим другим активностима, као што су караоке, имам таленат, избор за мис, маскенбал где су показали изузетан таленат и одушевили учеснике и присутне у Сутомору. Још једна лепа вест је да је наша Марија Миљковић положила испит и добила црни појас – први дан. На овом такмичењу златне медаље освојили су у својим категоријама Видан Сарић Ђурђевић, Анета Благојевић, Александра Микић, Никола Алемпијевић и Вук Медар. Сребрну медаљу освојила је Магдалена Антонијевић, а бронзане медаље освојили су Елена Алексић и Николина Перић. После овог, настављамо даље са тренинзима, јер нас чека јака завршница такмичарске сезоне у овој години”, рекла нам је са задовољством Нада Сарић.