Categories: Туризам

Дочек српске Нове године у Крушевцу: Богат програм на Празничном тргу

Грађани Крушевца и њихови гости имаће прилику да у понедељак, 13. јануара, уживају у богатом програму поводом дочека српске Нове године, који ће бити организован на Празничном тргу, на Тргу Костурница.

Празнично вече почиње у 21 сат, када ће љубитељи традиционалне музике моћи да уживају у мини концерту грчке музике у извођењу проф. Николе Поповића. Након тога, млади хармоникаши Анђела и Павле Филиповић одушевиће публику својим извођењем српске традиционалне музике.

Од 22 сата атмосферу ће додатно загрејати “Magic bend”, уз вокалног солисту Игора Јевтовића. Специјални гост вечери биће Радица Димитријевић, једна од најзапаженијих учесница музичког серијала “Никад није касно”.

Поред музичког програма, посетиоци ће имати прилику да уживају у куваном вину и разним укусним специјалитетима које ће представити локални привредници и предузетници.

Ово новогодишње вече обећава сјајну атмосферу и незабораван провод за све генерације.

3 5 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар, главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Туризам

Трстеник у знаку цвећа: Четврти “Пролећни фестивал цвећа” 15. и 16. априла

Општина Трстеник, у сарадњи са Привредном комором Србије – Регионалном привредном комором Крушевац, организује четврту…

Опширније
Categories Туризам

Врњачка Бања у знаку традиције: Одржана 22. манифестација “Златне нити”

У Хотелу “Банбус” у Врњачкој Бањи, пред бројним учесницима и посетиоцима, одржана је 22. по…

Опширније
Categories Туризам

Туристичка организација општине Трстеник представила своју понуду на Сајму туризма у Београду

На 46. Међународном сајму туризма у Београду, међу бројним излагачима, своју богату туристичку понуду представила…

Опширније