Categories: Спорт

Завршен баскет турнир 3х3 на Омладинском тргу у Трстенику

Сваке вечери на Омладинском тргу у Трстенику велики број гледалаца посматрао је занимљиве утакмице, на традиционалном 11. по реду турниру у баскету 3×3. Према речима Горана Лазића, једног од кључних људи у организацији овог турнира, такмичило се 30 екипа у четири категорије из Трстеника, Врњачке Бање, Крушевца и Краљева.

На почетку програма турнир је свечано отворио Владимир Савић, председник Спортског савеза општине Трстеник. Организатори турнира били су Спортско удружење “Олдтајмери”, КК “Прва петолетка” и кафе “Биоскоп”. Покровитељи су били општина Трстеник, Спортски савез, Народни универзитет и већи број спонзора.

У финалном делу турнира, у категорији ветерана, “Баскеташи са Коцке” победили су “Олдтајмере 3” са 18:13. У сусрету сениора екипа “Рођино кафанче” победила је екипу “Кладионица Пин Бет” са 21:16, а у категорији пионира “Хидромат 013” победио је екипу Спортског савеза са 16:12. У мини баскету “Вила Савка” победила је “Санекс Про” са 16:14.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар и публициста, сарадник портала за подручје општине Трстеник од 2016. године.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Донација за нови почетак: Општина Варварин опремила ФК “Млади радник”

Председница општине Варварин др Виолета Лутовац Ђурђевић, заједно са својим помоћницима Немањом Чолићем и Маријом…

Опширније
Categories Спорт

Кошаркашице “Темнића” прекинуле низ пораза убедљивом победом у Параћину

После два тесна пораза – прво од Радничког у Крагујевцу, а затим и од екипе…

Опширније
Categories Спорт

Млади каратисти “Темнића” блистали у Чачку – четири медаље и пласман на Првенство Србије

Чачак је у недељу био домаћин првенства Карате савеза уже Србије, квалификационог турнира за предстојеће…

Опширније